Jdi na obsah Jdi na menu
 


WEST BOHEMIA OPEN 2006 - turnaj

*

ObrazekNa začátku  září (přesněji 3.9.2006) se konal velkýcelodenní florbalový turnaj na domácí půdě v Nezvěsticích  pod názvem West Bohemia Open 2006.

Akce začínala už od 7:30 hod. Prezentací všech 12-ti zúčastněných týmů, a Snipeři pochopitelně nemohli na takovéto akci chybět. Turnaj byl rozdělen do čtyř skupin v základní části, a první dva týmy z každé skupiny postupovaly do dalších bojů o vyšší mety. Byl také připraven zápas o 9.místo těch týmů, co se neprobojovaly za základní skupiny, a zápas o 5. místo pro ty, co vypadly ve čtvrtfinále.

Tým Nezvěstic byl vedením turnaje zařazen mezi tzv. 4 nasazené týmy, a to do skupiny D. Los proběhl hned po slavnostním zahájení, a přiřknul do skupiny opět odvěké rivaly Go-Go Horšovský Týn a Dino Plzeň. Velice jedovatá skupina nebyla vůbec jednoduchá, ale i přesto byl vybojován postup ze skupiny z první příčky se třemi body. V odpoledních hodinách čekal na Snipery houževnatý ALL – k.o. Team Plzeň, a to ve čtvrtfinále. Kýžený postup se po urputném boji podařilo uhrát, a tak se Nezvěsticím splnilo přání vyřčené před turnajem – dostat se do semifinálových bojů. Dále pavouk turnaje určil na semifinálový duel Doctors Team, a prohra zařadila Snipers do utkání o 3.místo s SK Kerio Plzeň.

Odkaz na kompletní výsledky turnaje: http://fbcdino.wz.cz/WBO.htm

Celý turnaj byl velice pohodový, a pořádání se povedlo bez větších problémů. Konečné slavnostní vyhlášení a  předání pohárů, diplomů a cen proběhlo kolem 19:30 hod.

Snipeři potvrdili roli nasazeného favorita, i když cesta ke 4.místu opravdu nebyla jednoduchá, a to se také zračilo na tvářích všech hráčů.

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

Ostatní fotos: 

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek

*

Obrazek